İletişim Bilgileri

  • Sahabiye Mah. Sivas Bulv. No:11 Kat:4 No:10
  • info@maydin.com.tr
  • 0532 154 95 32
Maydın ( Mustafa Aydın İnşaat Ltd. Şti.) olarak kuruluş amacımız 1987 yılından günümüze kadar kazandığımız tecrübeyi insana ve doğaya saygı felsefesini temel ilke olarak bireylerin yaşam kalitesini yükseltecek hayatını kolaylaştıracak lüks konutlar üretmek, ülkemizde ve Kayseri inşaat ve turizm sektöründe hizmet etmek amacı ile kurulmuştur.
Misyonumuz

Hizmetin her aşamasında güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle müşteri memnuniyetine ulaşmak mimari ve teknolojideki güncelliği takip ederek farklı tasarımlara imza atmak ve insanların kendilerini mutlu ve güvende hissettikleri anlara tanıklık etmek.

Vizyonumuz

Yenilikçi, ilkeli ve sorumlu yaklaşımıyla ilk akla gelen ve ilk tercih edilen inşaat firmaları arasında yer almak. Müşterilerine en uygun hizmeti verebilmek amacıyla sektörle ilgili teknik ve idari şartnameleri güncel olarak takip ederek, üstlendiği işleri nesilden nesile aktaran kalıcı bir eser olarak teslim etmek.

[ MAYDIN ]

Faaliyet Alanları

İnşaat
Bireylerin yaşam kalitesini yükseltecek hayatını kolaylaştıracak lüks konutlar inşa ediyoruz. YAP-SAT projelerimizi web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.
Turizm
Otel ve restoran işletmeciliğinde, doğru bir yönetim modeli karması, uzun dönemli başarının sağlanması için, özverili çalışmalar yapmaktayız.

NİŞLEN KAFE ile üstün hizmet kalitesi, güler yüzlü personelimiz ve ev sıcaklığında ortamımız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.